Wyniki konkursu SPAK

Wyniki konkursu SPAK na najlepszą dyplomową pracę inżynierską i magisterską
z zakresu architektury krajobrazu obronioną w roku akademickim 2018/2019

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu NA NAJLEPSZĄ PRACĘ INŻYNIERSKĄ I MAGISTERSKĄ Z ZAKRESU ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU OBRONIONĄ W ROKU AKADEMICKIM 2018/2019.

W tej edycji konkursu zgłoszone zostały 4 prace inżynierskie i 5 prac magisterskich. Pomimo niespodziewanych komplikacji udało się dokonać oceny przesłanego materiału a za wszelkie opóźnienia jeszcze raz przepraszamy. Poniżej podajemy wyniki. Jednocześnie wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Sam fakt wybrania tych prac do konkursu świadczy, iż były one na wysokim poziomie. Życzymy sukcesów na drodze zawodowej i naukowej.

Zespół Konkursu SPAK 2020

NAGRODZONE PRACE INŻYNIERSKIE:

I miejsce: inż. arch. kraj. Michelle Mbazuigwe,
Projekt modernizacji ulicy Środkowej w Warszawie w formie woonerfu,
Promotor: dr inż. Jan Łukaszkiewicz,
Katedra Architektury Krajobrazu, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu.

II miejsce: inż. arch. kraj. Magdalena Purgat,
Koncepcja projektowa zielonego dachu o funkcji restauracyjno-wypoczynkowej na budynku Hotelu Monopol we Wrocławiu,
Promotor: dr inż. arch. Justyna Rubaszek,
Instytut Architektury Krajobrazu, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji.

III miejsce: inż. arch. kraj. Kinga Skiba,
Człowiek w kreacji przestrzeni artystycznej współczesnego miasta,
Promotor: dr. inż. arch. kraj. Mariusz Antolak,
Katedra Architektury Krajobrazu, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa.

NAGRODZONE PRACE MAGISTERSKIE:

I miejsce: mgr inż. arch. kraj. Patryk Antoszewski,
Projekt zagospodarowania terenu dawnych rodzinnych ogrodów działkowych w Poznaniu,
Promotor: dr inż. Dariusz Świerk,
Katedra Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

II miejsce: mgr inż. arch. kraj. Olga Wasilewska,
Idea biophilic city a projektowanie terenów zieleni we współczesnych miastach,
Promotor: dr hab. inż. Agnieszka Jaszczak,

III miejsce: mgr inż. arch. kraj. Klaudia Kwit,